trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Vrf Klima firmamız hizmet sektöründe öncü kuruluşlar arasında hatırı sayılır bir yer teşkil etmek gayesini omuzlarına yükleyerek yola çıkmış; bu doğrultuda yükselen bir grafik sergileyerek, kurumsallaşma kavramına erişmeyi kısa zamanda başarmıştır. Vrf klima, Isıtma – Soğutma ve Havalandırma Sistemlerinin tüm iç ve dış yapı oluşumlarına profesyonel bir adaptasyon sürecini hayata geçirirken, yan sanayi kapsamında ihtiyaç duyulan yedek parça ve ekipman teminini de alıcılara sağlamaktadır.

ALYATEK  Vrf Sistemi ,hizmet politikası gereği çizdiği hudutlara sadık kalan ve tümevarım kavramından hareketle, tüm birimlerinde bu hudutlara riayet edilmesine özen gösteren bir yapılanmaya sahiptir. Bu yapılanma dahilinde; tüm hizmet kollarında vaat-ettiğimiz insanî ve vicdanî yükümlülüklerin idrâkinde olduğumuzu, ödün verilmesi mümkün olmayan bir ilke olarak beyân etmekteyiz. Firmamız bünyesinde iş gücü sağlayan tüm alt ve yan organizmaların özümsediği iş ahlâkı ve hizmet anlayışı; bahsi geçen ideaların ve sizlere sunduğumuz sektörel kriterlerin birer kavramdan ibaret olmadığını, içlerinin gerçekçi olgularla doldurulması gerektiğini dikte etmektedir.

ALYATEK hizmetleri bağlamında yer alan;

• Isıtma sistemleri,
• Soğutma Sistemleri,
• Havalandırma Sistemleri,
• Endüstriyel Mutfak ve Ekipmanları,
• Soğuk Odalar,
VRF Sistemi,
• Gemi Donatım Malzemeleri,
• Temizlik Ürünleri,
• Isı Geri Kazanım Cihazları,
• Proje / Mühendislik Hizmetleri

Vrf Klima Sistemleri

…gibi birçok teknik çözümle, siz müşterilerini yenilikçi bir anlayışa davet etmektedir. Bu süreçte, hizmet alımını gerçekleştiren tüm ziyaretçilerimize teknolojik unsurların elverdiği en üst düzey ekip ve ekipman teminini sağlamaktayız.

Haneler, ofisler, iş yerleri, plaza ve rezidanslar, oteller, havaalanları ve benzeri iş ve yaşam alanlarının ihtiyacı olan iklimlendirme, ısı geri kazanım cihazları ve havalandırma sistemleri ile devridaim eden bir hava sirkülasyonu sağlanması gibi uygulamalara ek olarak; hastane, sağlık kuruluşları ve gıda endüstrisinde elzem olan soğutma ve ısıtma sistemlerinin planlanmasında da profesyonel bir ekip ile hizmetinizdeyiz. İş gücü sağlanan ortamlarda ya da insanların toplu ve ortak kullanımına açık olan tüm kurum ve kuruluşlarda belli standartları sağlamak; insan sağlığı ve yüksek verim kazanımında önemli unsurlardır. Firmamız bu hassasiyetle yola çıkarak, verdiği hizmetin niteliğini arttırmayı hedef almaktadır.

Tüm personel ağımız; iklimlendirme faaliyetlerini icra eden sistemlerin yapısal birimlere adapte edilmesinde, planlı ve sistem odaklı bir çalışma sağlamaktadır. Ancak bu yoldan hareketle istenilen performansa ulaşılabileceğinin bilincinde olan ekibimiz, her koşul altında prensiplerimizden şaşmayan bir yol haritasını benimsemiştir. Belirlenen bu yol haritasında, sizlerin ihtiyaç duyduğu ve hak-ettiğiniz tüm niteliksel kavramlar yer almakta, sistem dışına çıkan bir hizmet süreci hiçbir sûrette gerçekleştirilmemektedir.

Müşteri odaklı bir hizmet zincirinin her halkasını özenle teşkilatlandıran firma yönetim kurulumuz, sizlerle her türlü görüş ve talebinizde birebir münasebet sağlamakta ve her türlü hizmet talebinize kapsamlı bir çözüm projesi hayata geçirmektedir. Gecesini gündüzüne katarak, süreklilik arz eden bir yenilik ve çağdaşlık konsepti oluşturmayı şiar edinmiş kurumumuz, attığı her adımda ve bünyesine dahil ettiği her hizmet dalında müşteri memnuniyeti kavramını sabit kılmıştır. Yapılan, meydana getirilen ve sonuca vardırılan her türlü talep; ancak sorumluluk sahibi bir takım çalışması ile mümkün olabilmektedir. Bu süreçte, müşteriye bağlılıkla hareket etmek ve arzu ettiği nispette müşteriyi sürece dahil etmekle, hedeflenen takım ruhu sağlanmış olacaktır.

Kaliteli hizmet sunumu; kurumsal ve nitelikli bir firmanın olmazsa olmaz prensiplerinden biridir. İşin meydana getirildiği süreçteki tüm aktiviteleri kapsayan bu tanımlama; aynı zamanda kullanılan materyallerin de düzeyini ifade etmektedir.

ALYATEK kaliteli hizmet beyanında bulunurken, bu tamlamanın kapsadığı tüm alt anlamları da sindirmektedir. Bu doğrultuda ‘kalite’ kavramını karşılayabilmek, tüm faaliyetlerin başına bu sıfatı getirebilmekle olanaklıdır. Bunlar;

• Arayüz
• İş Gücü
• Yönetim
• Personel
• Ekipman
• Servis
• İletişim
• Performans
• Enerji

Firmamızda; sistemi meydana getiren her bir parça, belli bir kalite seviyesinde birleşir ve böylece kusursuz bir denge sağlanmış olur.

Güvenilir hizmet, son yıllarda firmaların en büyük boşluğu hâlini almıştır. İlerleyen teknoloji ile gelişen sanal kurum ve kuruluşlar bir çok hizmet sektöründe varlığını sürdürmekte, denetim ve takip edilebilir olmayan her türlü açığı değerlendirmektedir. Burada ihtiyaç duyulan ve özlenen kavramların başında artık ‘güvenilir olmak’ ve ‘güven vermek’ gibi eksikler gündeme gelmektedir. Firmamız, müşterinin ihtiyacı olan güven duygusunu; gizlilik ve bağlılık kavramlarıyla birleştirmiş buna ek olarak, süreci şeffaf ve denetlenebilir bir düzleme yaymıştır. Talep edilen her türlü hizmetin ilk aşamasından sonuca vardırılmasına kadar geçen zamanda ve meydana getirilen faaliyetlerde birebir bilgilendirme imkanı sunmaktadır.

Sistem işleyişi şu şekilde olmaktadır:

• Firmamıza müracaat eden her bir birey/kurum, özel ve itinalı muamele görmeyi hak eden bir mahiyette karşılanır.
• Hangi hizmetten faydalanmak istediği ve nasıl bir sonuç beklediği tarafımızca dinlenir ve bu yönde en verimli proje hazırlanır.
• Alanında özel eğitilmiş ve yetkin hale gelmiş personeller tarafından uygulamalar hayata geçirilir.
• Yedek parça ve ekipman ihtiyacı karşılanacaksa, çözüm ortaklarımızla en verimli materyaller belirlenir.
• Kurumlara ve geniş mekanlara adapte edilecek sistemler özenle uygulanırken; görsel mimarî unsurlar hesaba katılır.
• İşlem ve alışveriş sonucunda memnuniyet düzeyi dikkate alınır, gerekli ek müdahale ve hizmetler hayata geçirilir.

Vrf Sistemleri ,firmamız öngördüğü hizmetler dahilinde avantajlı fiyat ideolojisini benimsemiştir. Kurumsal ve kişisel taleplerde kaliteyi sağlamayı amaçlarken; bir yandan da bütçeyi aşmayan çözümler meydana getirmeyi öncelikli kriterleri arasına eklemiştir. Kalite ve güvenilir hizmet birbiriyle doğru bir orantı sergilerken; tam tersi oranda pahalı hizmet kavramı düşüş gösteren bir grafikte seyretmektedir. Kullandığımız materyallerin sağladığı enerji tasarrufundan ilhamla, sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde de tasarruflu bir alım-satım sürecini mümkün kılmak arzusundayız. Maddî külfeti bulunan eksik hizmet sağlayıcı kurumlardan tamamen ayrılan ALYATEK yetkilileri; noksansız bir iş gücünü, ekonomik koşullar altında sunmak gayesindedir.

ALYATEK Vrf Sistemleri ; hizmet sağladığı yurt içi ve yurt dışı merkezli tüm bölgelerde, proje ve mühendislik kapsamında aynı standardı yakalamayı başarmış, ortak hedefler doğrultusunda yol alan bir firmadır. Çözüm ortakları arasında;

• Fujitsu vrf klima
• Toshiba vrf klima
• FujiTherma vrf klima
• Hitachi vrf klima
• Daikin vrf klima
• Mitsubishi vrf klima
• Panasonic vrf klima
• Samsungvrf klima

Fluo Vrf 

… gibi teknoloji devi markaları barındıran firmamız, en yeni trendleri yakalamak konusunda sistematik bir çalışma planına tâbidir. İnsana ve toplumlara hitap eden her işletmenin sorumluluk alanlarından biri de; sunduğu materyallerin teknolojinin elverdiği seviyeye ulaşabilir bir nitelikte olmasıdır. Çağın gerisinde kalan hiçbir sistem, müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmayı mümkün kılmayacaktır. Bu sûretle; sürekli bir yenilenme ve güncelleme aşamasından geçerek ‘yenilikçi hizmet’ anlayışımıza yakışır bir firma düzeyine erişebilmekteyiz.

ALYATEK Fluo Vrf insana değer veren bir iç yapılanma sürecinde meydana getirilmiştir. İnsanı anlamak, dinlemekten geçer. Yüksek verimlilik meydana getiren bir performans sağlamak da; dinlemenin sonucudur. Bu yolda, sizlere yüksek standartlarda bir süreci vaat eden ekibimizle, her türlü talep ve önerileriniz için burada olacağız.

Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?