trende

ASYA(G)14LM 14000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA

ASYA(G)14LM 14000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA

Klima sistemlerinden yüksek performansı beklemek her müşterinin hakkı. Fujitsu yılların vermiş olduğu deneyimi ve kullandığı üst düzey ekipmanları müşterilerin bu ihtiyacını karşılayabilecek klima sistemleri üretmek için kullanıyor. Fujitsu tarafından üretilen duvar tipi inverter klima modelleri diğer markaların ürünlerine göre çok daha iyi bir performans sergiliyor. Ayrıca bu klima modellerinin kalitelerine göre uygun fiyatlı olması da tercih edilme sebeplerinden birisi.

Fujitsu’nun uygun fiyatlı klima modelleri arasında yer alan ASYA(G)14LM 14000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA 14.000 Btu’luk güç kapasitesi ile küçük çaplı ortamlardan yüksek performans almanızı sağlar. İnverter Klima teknolojisi sayesinde güç açısından kendine yakın klimalara göre çok daha fazla enerji tasarrufu sağlıyor. Fujitsu nun kalitesini ortaya çıkaran bu klima modeli birçok ek özellik ile birlikte geliyor.

24 saat programlama özelliği ile günün hangi saati hangi performansı ile çalışacağını önceden belirleyebiliyorsunuz. Programlamayı bir kere ayarladıktan sonra bir daha ayarlamanıza gerek yoktur. Klima her gün aynı saatte belirlediğiniz şekilde çalışacaktır. Bununla birlikte ASYA(G)14LM 14000 btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA içerisinde bulunan inverter teknolojisi sayesinde ortamın sıcaklığına göre çalışma performansını ayarlayarak fazladan enerji tasarrufu sağlıyor. Ayrıca sisteminin ek ısıtıcı takviyesine elverişli olması da bu klimayı özel yapan maddeler arasında.

04.05.2016
1.513
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?