trende

ASYG09LU 9000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA

ASYG09LU 9000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA

Teknoloji günden güne gelişmeye devam ederken klima sistemleri de bu gelişmelerden payına düşeni alıyor. Klima ve havalandırma sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Fujitsu,  sektörde attığı adımlarla varlığını korumaya devam ediyor. Geliştirdiği fujitherma ve inverter teknolojileri sayesinde yüksek Kaliteyi müşterilerine sunan Fujitsu, klima fiyatlarında da müşterilerine büyük kolaylıklar sağlıyor. En iyi teknolojiyi en ucuz fiyata satmayı amaçlayan Fujitsu bu yönüyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Günümüzdeki en gelişmiş klima sistemlerine sahip olan ASYG09LU 9000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA  uygun fiyatı ve yüksek verimliliği sayesinde müşteriler tarafından oldukça rağbet görüyor. Fujitsu tarafından üretilen bu klima müşterilerine sunduğu kalitenin yanı sıra enerji tasarrufu ile ve göz önüne çıkıyor. İnverter klima sistemlerinde kendine oldukça geliştirilmiş olan Fujitsu bu başarısını bütün klima çeşitlerinde gösteriyor. Fujitsu’nun klimaları ve kullandığı inverter teknolojisi sayesinde klimalar daha yüksek verim ile çalışırken daha az enerji harcıyor ve kullanıcıya çift yönlü yarar sağlıyor.

ASYG09LU 9000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA diğer inverter klima sistemlerinde olduğu gibi temel mantığında ortam sıcaklığını ölçerek çalışmayı barındırıyor. Örnek verecek olursak 40 derecede ki bir ortamı 25 dereceye indirmek için klimayı çalıştırdık. Bu inverter klima ortam sıcaklığı ile istenilen sıcaklık arasındaki farka göre çalışma performansını ayarlıyor. Yani ortam sıcaklığı 30 dereceye düşene kadar yüksek performanslı çalışırken 30 dereceden 25 dereceye düşene kadar orta performans da çalışıyor.  En sonunda da ortam sıcaklığı 25° olduğunda düşük performanslı çalışarak ortam sıcaklığını istenilen düzeyde tutmayı amaçlıyor.

05.05.2016
1.700
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?