trende

ARY60U 60000 Btu SPLİT KLİMA

ARY60U 60000 Btu SPLİT KLİMA

Klima sektöründe atılan büyük adımlar klima ve havalandırma sistemlerinin gelişmesine yol açarken kullanıcıların firmalara olan bekletilerinde de artış görülmesine neden oluyor. Piyasadaki girişimleri ile adından sıkça bahsettiren Fujitsu da müşterilerin bu taleplerini dikkate alarak ürünlerinde beklenilen gelişmeleri gösteriyor. Bu sayede piyasadaki diğer firmaların ürünlerine kıyasla Fujitsu klima sistemleri daha yüksek performans ve verimde çalışırken aynı zamanda daha düşük enerji harcayarak tasarruf da sağlıyor. Ayrıca çeşitli yan özellikler sayesinde müşterilere kullanım açısından büyük kolaylıklar sağlıyor.

Genellikle alışveriş merkezlerinde ve çok katlı iş merkezlerinde kullanılan Split klima modelleri her ne kadar yüksek performanslı olsa da, iç malzemelerde kullanılan dayanıksız ürünler bu cihazların ömrünü kısaltıyor. ARY60U 60000 Btu SPLİT KLİMA modeli bu alanda Fujitsu’nun öne çıkan modelleri arasında bulunuyor. 60.000 Btu kapasitesi sayesinde en geniş ortamlarda bile yüksek bir iklimlendirme gücüne sahip olan bu klima aynı zamanda içerisindeki koku giderici iyon filtresi sayesinde ortam havasını temizliyor. Bu sayede ortam havası istenilen sıcaklığa gelirken aynı zamanda havada bulunan nem ve ter gibi havayı ağırlaştırarak nefes almayı zorlaştıran maddeler de temizlenmiş oluyor.

Klima ve havalandırma cihazları üzerine yıllardan beri hizmet veren Alyatek müşterilerine uygun fiyat garantisi sunuyor. Alyatek güvencesi ile Fujitsu ve Fujitherma markalı bütün klima modellerine uygun fiyat avantajları ile eniyiklima.com adresinden ulaşabilirsiniz.

15.05.2016
2.199
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?