trende

ABYG36L 36000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA

ABYG36L 36000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA

Geçmişten bugüne teknoloji alanında atılan yenilikler klima sistemlerinin gelişmesine ve daha yararlı bir hal almasına yol açtı. Geçmişte sağlıksız olarak kabullenilen klima sistemleri artık çoğu ev ve iş yerinde yerini almış durumda. Son yıllarda yaz aylarında artan aşırı sıcakların da bunda etkisi büyük. İklim değişimlerinden etkilenmemek isteyenler ya da müşterilerine kaliteli hizmet anmak isteyen firma yöneticileri bu yüzden klima sistemlerine başvuruyor.

Klima denilince ilk akla duvar tipi klimalar gelse de duvar tipi klimaların performans ve şekil açısından uyum sağlayamadığı ortamlar ortaya çıkıyor. Klima sektöründe öncü firmalardan birisi olan Fujitsu bütün klima sistemlerinde kendini geliştirerek müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyor. Duvar tipi klimaların kullanıma elverişsiz olduğu ortamlarda kendini gösteren yer tavan tipi klimalar verimlilik ve enerji tasarrufu açısından da güçlü bir yere sahip. Fujitsu ABYG36L 36000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA modeli 36.000 Btu’luk yüksek gücünün yanı sıra inverter teknolojisi sayesinde de musterileri memnun ediyor. Fujitsu’nun en çok tercih edilen klima modelleri arasında yer alan ABYG36L 36000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA ortam sıcaklığına göre çalışma performansını ayarlayarak fazla enerji tüketiminin önüne geçiyor.

Fujitsu tarafından üretilen bütün klima ve havalandırma sistemi çeşitlerine Alyatek güvencesi ile eniyiklima.com adresinden ulaşabilirsiniz. Geniş ürün çeşitliliği sayesinde modeller arasında fiyat ve performans karşılaştırması da yapabilirsiniz

09.05.2016
1.913
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?