trende

Fujitsu VRF Plus Serisi

Fujitsu VRF Plus Serisi

Yüksek kapasitesi, uzun boru sistemi, yüksek performansı ve verimli işletim sistemi ile kontrol sistemi sayesinde Fujitsu VRF Plus serisi klima sistemlerinde gelinen son noktadır. Klimanın kullanıldığı alanda HP şekillerine göre enerji verimliliği ya da alan tasarrufu sağlamaktadır.

Özellikleri

Boru uzunluğu sayesinde her türlü binanın tasarımına çözüm sunmaktadır, boru uzunluğu toplam 1000 metredir. Malzemeler optimize edilerek küçültülmüştür, bu sayede işgal ettiği alan da azalmaktadır. Diğer modellere nazaran enerji tüketimi %25 azaltılmıştır.  Uzaktan kumanda ile ayarlanabilir ekonomik çalışma modu ve ortamın sıcaklığını belli zaman aralıklarında otomatik ayarlayan sistemi ile Fujitsu VRF Plus serisi oldukça kullanışlıdır. İhtiyaç dışı çalışmayı önlemek amaçlı, kumandadan otomatik kapatma zamanlayıcısı ayarlanabilmektedir. Dört yüzlü ısı dönüştürücüsü alanının artmasıyla birlikte ısı dönüşümü verimliliği artmaktadır. Çoklu olan dış ünitede, önde emme tasarımı sayesinde ısı dönüştürücüsüne aktarılan hava akışı artmıştır. Sinüs dalgalı motoru sayesinde yüksek ve verimli bir çalışma gerçekleştirmektedir. Soğutucunun sıkıştırma performansını ve akışkan alışını yüksek performanslı kompresör sağlar. Bu sebepten dolayı ciddi oranda verimlilik artışı gösterir.

Diğer seriler gibi oldukça verimli çalışan Fujitsu VRF Plus serisi; yüksek oranda enerji tasarrufundan, az yer kaplamasından, görselliğinden gibi sebeplerden dolayı bir tık ileridedir. Teknolojinin son örneği VRF klima sistemlerinde en çok tercih edilen serilerden bir tanesidir. Tüm kullanıcıların memnun kaldığı ve popülerliğini koruyan bir üründür.

14.04.2016
1.232
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?