trende

FTHC48BA 48000 Btu KASET TİPİ KLİMA

FTHC48BA 48000 Btu KASET TİPİ KLİMA

Müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini artırmak isteyen işletmeler mağaza ve ofis ortamlarında klima ve havalandırma sistemi kullanarak ortamdaki kötü koku ve aşırı sıcaklardan korunmayı amaçlıyor. Yaklaşan sıcakların insanlar üzerindeki etkisi de işletme ve mağaza yöneticilerini şimdiden alarma geçirmiş durumda. Bu ortamlara yüksek verimli ve uygun fiyatlı klima sistemleri arayan müşterilerin imdadına ise Fujitsu yetişiyor. Yıllar boyu sektörde edindiği bilgileri ışığında son teknoloji ve yüksek kalitedeki ürünleri uygun fiyata sunan Fujitsu bu sayede gün geçtikçe çok daha fazla müşteri kazanıyor.

Genellikle mağaza ve ofislerde tercih edilen kaset tipi klimalar yüksek performans ve dört yöne aynı anda üfleme seçeneği ile müşterilerini oldukça memnun bırakıyor. Fujitsu’nun en iyi kaset tipi klima seçeneklerinden birisi olan FTHC48BA 48000 Btu KASET TİPİ KLİMA modeli 48.000 Btu kapasitesi sayesinde performans açısından bütün beklentileri karşılıyor. Aynı zamanda dört yöne üfleme seçeneği de FTHC48BA 48000 Btu KASET TİPİ KLİMA modelini daha da cazip hale getiriyor. 24 saat boyu programlama özelliği sayesinde ise klimanın günün hangi saati nasıl çalışması gerektiğini önceden programlayabilirsiniz. Bu sayede klimayı çalıştırmak ve her seferinde programlama yapmak için ek süre kaybetmemiş olursunuz.

Bulunduğunuz ortam için hangi klima sistemini kullanmanız gerektiğini bilmiyorsanız Alyatek yetkilileri ile iletişime geçerek klima sistemleri üzerine detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca eniyiklima.com adresi üzerinde bütün Fujitsu klima modellerini görüntüleyerek fiyat ve performans açısından kendinize en uygun modeli belirleyebilirsiniz.

08.05.2016
1.703
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?