trende

FUJİTSU KLİMA

FUJİTSU  KLİMA

Farklı iklimlere ayak uyduran ve sıcak /soğuk hava akımına karşı duran uzun ömürlü bir klima sistemidir. Yüksek performanslı klima istediğiniz havayı her an değiştirme konforuna sahip olan  nano seramik parçacık  teknolojisine sahiptir. Pas, kir, nem, küf gibi oluşumlar engelleyen ve kötü kokulu havayı temizleyen bir özelliği vardır. Ayrıca iyonizer negatif teknoloji sayesinde havada negatif iyonları toplayarak kendin içinde yok ederek pozitif iyonlar  üfleyen harika bir sistemi vardır. 

  İnterver kompresörü özelliğiyle elektrik tüketimini en aza indiren ve enerji tasarrufu yapan bir klima serisidir. Özel fan panel sistemiyle çok sessiz çalışmaktadır, bu özellik ise birçok alanda rahatça kullanılmayı sağlıyor. Fujitsu  klima modelleri çok çeşitlidir istediğiniz klima türünü kolayca bulabilirsiniz duvar tipi, salon tipi, kaset tipi, ticari tipi gibi. İ-m sistemi sayesinde çalıştığın zaman maxsimum performans sunarak ani ısı/soğuk hava üfleme yapabilmektedir. Uzaktan kumandayla klimalarınız günlük aylık haftalık olarak ayarlayabilir, istediğiniz zamanlarda hava üflemesini sağlayabilirsiniz. Sıcak havayı dikey soğuk havayı yatay üfleyerek hava geçişlerini sırasında rahatsız olmamanızı sağlar. 

   Fujitsu klima her yöne aynı anda ve eşit miktarda hava üfleyerek hayatınıza konfor katmakla görevli bir klima sistemidir. Havayı temizleme özelliğiyle de sağlığınızı korumayı, temiz hava almanızı amaçlar. Fujitsu  klima fiyatları birçok rakibine göre ucuz ve kalitelidir, her alım gücüne uygun bir ürün bulmak mümkündür. 

07.05.2016
2.617
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?