trende

FTHCAS12GR 12000 Btu KASET TİPİ İÇ ÜNİTE

FTHCAS12GR 12000 Btu KASET TİPİ İÇ ÜNİTE

Klima ve havalandırma sektörünün zamanla gelişmesi bu sektörde faaliyet gösteren firma sayısında büyük bir artışa neden oldu. Ancak ne yazık ki sektörde faaliyet gösteren bu firmaların çoğu ürünlerinde kalitesiz malzemeler kullanıyor ve bu sayede müşterilere uygun fiyat sunarak ilgi çekiyor. Bu ürünlerin fiyatına aldanan müşteriler ise satın aldıkları ürünlerde birçok sorun ile uğraşıyor. Piyasada yıllardan bu yana hizmet veren Fujitherma , kaliteli ve üst düzey ürünleri uygun fiyata müşterileri ile buluşturarak üzerine gelen talebi arttırıyor. Ürünlerinde koku giderici iyon filtre teknolojisi bulunduran Fujitherma klimalar bu sayede ortam havasını istediğiniz düzeye getirmekle kalmıyor, aynı zamanda ortamın havalandırma ihtiyacına da çözüm oluyor.

Ev, villa, ofis ve mağazalarda kullanımı günden güne yaygınlaşan kaset tipi klimalar yüksek güç kapasitesi ile diğer modellerden ayrılıyor. 12.000 Btu’luk yüksek güç kapasitesi sayesinde en geniş ortamlarda bile tam verimlilik ile çalışan Fujitherma FTHCAS12GR 12000 Btu KASET TİPİ İÇ ÜNİTE modeli de bu ürünlerden birisi. 4 yöne güçlü üfleme özelliği sayesinde ortam içerisinde iklimlendirme işlemlerini homojen bir şekilde geliştiren bu klima modeli 24 saat zamanlayıcı özelliği sayesinde büyük kolaylık sağlıyor. Bu özellik sayesinde klima önceden belirlediğiniz saatlerde çalışmaya başlıyor ve otomatik olarak kapanıyor. Bununla birlikte elektrik kesintisi gibi durumlarda elektrik yeniden geldikten sonra da çalışmaya kaldığı yerden devam ediyor.

Fujitherma markalı bütün klima modellerini en uygun fiyat avantajları ile tamamen Alyatek güvencesi ile hazırlanan eniyiklima.com adresi üzerinde inceleyebilirsiniz.

12.05.2016
1.763
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?