trende

ABYG24L 24000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA

ABYG24L 24000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA

Teknoloji alanında atılan adımlar kullanıcıların cihazlardan daha yüksek verim almasını sağlıyor. Klima ve havalandırma cihazlarında uzmanlaşan ve kalitesi sayesinde sektörde kalıcılığını sağlayan Fujitsu her geçen gün müşteri potansiyelini arttırarak sektördeki yerini garantiye alıyor. İş yerleri ve ev ortamı için klima sistemi arayanlar genellikle duvar tipi klimalara başvuruyor. Bu klimaların uygun boyutları ve iç ünite ağırlıkları tercih edilmelerineki en büyük etken.

Ancak asma tavan sistemi bulunan ya da duvara montaj imkanı bulunmayan ortamlarda klima sistemi kullanmak isteyen müşteriler alternatif klima çeşitlerine yöneliyor. Yer tavan tipi klimalar isteğe göre tavana ve zemine montaj imkanı ve yüksek performansı sayesinde özellikle mağaza gibi ortamlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Klima sektöründe kendini geliştiren Fujitsu yerntavan tipi klimalarda da farkını hissettiriyor. ABYG24L 24000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA modeli Fujitsu’nun en çok tercih edilen klima modelleri arasında yerini almış durumda. 24.000 Btu’luk yüksek kapasitesi ve 24 saat programlama modu ile günümüzde çoğu mağaza yönetimi bunun gibi Fujitsu yer tavan tipi klima modellerini tercih ediyor.

Alyatek güvencesi ile rahatlıkla kullanabileceğiniz bütün Fujitsu marka klima ve havalandırma sistemlerine eniyiklima.com adresinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Alyatek farkını tercih ederek fiyat ve kapasite olarak kendinize en uygun klima modelini keşfedebilirsiniz.

11.05.2016
2.117
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?