trende

ASYG18L 18000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA

ASYG18L 18000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA

Ev ve iş yerlerine klima sistemi kurmak isteyen kullanıcıların ilk tercihleri kuşkusuz ki duvar tipi klimalar oluyor. Klima ve havalandırma sistemleri piyasasında uzun yıllar boyu çalışmalarını ara vermeden devam eden Fujitsu duvar tipi klima modelleri arasında kalıcılığını sağlamayı başaran modeller üretmeye devam ediyor. Yüksek kalite klimaları uygun fiyata alıcı ile buluşturma tutumu ile hareket eden Fujitsu izlediği bu yol ve ürünlerinin kalitesi sayesinde her geçen gün daha fazla müşteri kazanıyor.

Inverter teknolojisini klimaları ile birleştiren Fujitsu duvar tipi inverter klima modelleri ile müşterinin dikkatini üzerine çekiyor. ASYG18L 18000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA Fujitsu’nun en yüksek verimlilik ve güç ile çalışan duvar tipi inverter klimalarından birisi olarak müşteriler tarafından fazlaca tercih edilmektedir. Piyasadaki en uygun fiyatlı Fujitsu klimaları müşterileri ile buluşturan Eniyiklima.com farkı ile ASYG18L 18000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA modeline ve daha fazla klima çeşidine ulaşabilirsiniz.

ASYG18L 18000 Btu DUVAR TİPİ (INVERTER) KLİMA  modeli inverter özelliği sayesinde diğer klimalara göre çok daha fazla enerji tasarrufu yapıyor. ASYG18L ortamdaki sıcaklığı ölçer ve çalışma performansını buna göre ayarlar. Yani ortam sıcaklığı ile hissedilen sıcaklık arasındaki farkın fazlalığına göre klima daha güçlü ya da daha düşük ayarda çalışıyor. Ortam sıcaklığı istenilen sıcaklığa ulaştıktan sonra ise klima kapanmıyor en düşük çalışma performansı ile ortam sıcaklığını sabit tutmaya çalışıyor. Gerektiği kadar enerji kullanması ve istenilen sıcaklığa ulaşıldıktan sonra gereksiz açılıp kapanma işlemlerinin olmaması bu klimanın enerji tasarrufu yapmasına imkan sağlıyor.

06.05.2016
1.628
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?