trende

AGYV(G)12LA 12000 Btu DÖŞEME TİPİ (INVERTER) KLİMA

AGYV(G)12LA 12000 Btu DÖŞEME TİPİ (INVERTER) KLİMA

Teknolojik gelişmeler büyük bir hızla yoluna devam ederken bu gelişmeler kullanıcıların firmalara karşı beklentilerini de arttırıyor. Firmalar da karşılaştıkları bu sürekli gelişim beklentileri karşısında müşterilerine sundukları ürünleri geliştirerek daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Yıllar boyu klima sektöründe hizmet veren Fujitsu, gelişimci hareketlerinin yanı sıra uygun fiyata ürünleri kullanıcılar ile buluşturma politikası sayesinde günden güne müşteri potansiyelini geliştirerek yoluna devam ediyor.

Yaz aylarının yaklaşması ile sıcaklara karşı şimdiden önlem almak isteyen kullanıcılar klimalara başvuruyor. Duvar tipi klima sistemleri her ortama ayak uydurabilen iç ünite boyutları ve yüksek Btu kapasitesi ile en çok tercih edilen klima sistemleri arasında yer alıyor. AGYV(G)12LA 12000 Btu DÖŞEME TİPİ (INVERTER) KLİMA modeli Fujitsu’nun en çok tercih edilen klima modellerinden birisi. 12.000 Btu kapasitesi sayesinde kullanıcılara uzun süreli kullanımlarda bile yüksek performans sunan bu model, inverter teknolojisi sayesinde fazladan enerji tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Klimada kullanılan inverter teknolojisi klimanın ortam sıcaklığını surekli olarak denetlemesini ve çalışma performansını buna göre ayarlamasını sağlıyor. Bu sayede ortamdaki gereksiz enerji harcamasının önüne geçilmiş oluyor.

Fujitsu’nun yüksek kaliteli bütün klima modellerini Alyatek kalitesi ile eniyiklima.com adresi üzerinde bulabilirsiniz. Bütün modellerin bir arada olması bu ürünler arasında fiyat ve kapasite gibi bütün alanlarda karşılaştırma yapabilmenize olanak sağlıyor. Bu sayede kendinize uygun klima modelini en kısa sürede keşfedebilirsiniz.

13.05.2016
1.936
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?