trende

FTHTX48BA 48000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA

FTHTX48BA 48000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA

Yaklaşan yaz ayları karşısında mağaza sahipleri de önlem almaya başladı. Geniş hacimli ortamlarda bile yüksek performansı müşterileri ile buluşturan Fujitherma, sunduğu uygun fiyat avantajları ile de dikkat çekiyor. Tüm klima sistemlerinde kendini geliştirmiş olan Fujithermasunduğu çeşitli avantajları ile müşteri potansiyelini arttırıyor ve günden güne piyasadaki yerini garanti altına alıyor.

Fujitherma’nın en çok tercih edilen yer tavan tipi klimalarından birisi olan FTHTX48BA 48000 Btu YER TAVAN TİPİ INVERTER KLİMA modeli 48.000 Btu’luk yüksek kapasitesi ve diğer özellikleri ile kullanıcılarına büyük avantajlar sunuyor. İnverter teknolojisi kullanan FTHTX48BA modeli bu sayede yüksek enerji tasarrufu yapıyor. Ortamdaki sıcaklık ile istenilen sıcaklık arasındaki farka göre çalışma gücünü ayarlayan bu klima ortam istenilen sıcaklığa geldikten sonra çalışma performansını en düşük moda alarak sıcaklık düzeyini korumayı amaçlamaktadır. Bu sayede diğer klima modellerine kıyasla daha fazla tasarruf ulaşabilirsiniz. klimanın yer ve tavana monte edilebilir olması sayesinde ise tavana montaj imkanı olmayan mekanlarda cihaz zemine monte edilerek kullanılabilir. Bu sayede yerden tasarruf da yapılmış olmaktadır.

Alyatek kalitesi ile piyasaya sunulan bütün Fujitherma markalı yer tavan tipi klima modellerine en uygun fiyat avantajları ile eniyiklima.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Alyatek müşteri destek birimleri ile satın alma öncesi iletişime geçerek kendinize hangi klima modelinin en uygun olduğunu belirleyebilir ve buna göre bir klima modeli seçebilirsiniz. Bu sayede klimanın beklediğiniz performansı göstermemesi gibi bir durumla karşılaşmamış olursunuz.

14.05.2016
1.802
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?