trende

FTHFX48BA 48000 Btu SALON TİPİ INVERTER KLİMA

FTHFX48BA 48000 Btu SALON TİPİ INVERTER KLİMA

Sıcak yaz ayları yaklaşırken işletme sahipleri de müşterilerine kaliteli sunmak adına klima ve havalandırma sistemleri arayışına girmiş durumda. Yıllardan bu yana klima sektöründe hizmet veren Fujitsu da müşterilerin bu ihtiyaçlarına karşılık olarak sunduğu hizmetlerini her zaman daha iyiye taşıyarak farkını hissettiriyor. Salon tipi klima sistemlerinde kendini zamanın çok daha ötesinde bir konuma getiren Fujitsu bu bağlamda işletme sahipleri tarafından yoğunlukla tercih ediliyor.

Genellikle sinema ve konferans salonu gibi, insanların yoğun olarak bulunduğu havasız ortamlarda kullanılan salon tipi klimalar yüksek kapasiteleri ve güçlü üfleme özelliğinin yanı sıra ortamdaki havayı temizlemeye yarayan özel üretim filtre sistemleri ile de dikkat çekiyor. FTHFX48BA 48000 Btu SALON TİPİ INVERTER KLİMA modeli içerisinde bulunan İnverter teknolojisi sayesinde bu gibi ortamlarda yüksek performansı müşterilerine sunarken aynı zamanda surekli kullanımlarda ciddi bir enerji tasarrufuna da yol açıyor. Örneğin bir sinema salonu 40 derecede iken bu sıcaklığı 25’e düşürmek için bu klimayı çalıştırdık. Klima ortam sıcaklığını ölçerek sıcaklık istenilen düzeye yaklaştıkça çalışma performansını düşürüyor. Ortam istenilen sıcaklığa ulaştıktan sonra ise klima en düşük performansta çalışmaya devam ediyor. Bu sayede gereksiz açılıp kapanmadan dogan enerji harcamasının da önüne geçilmiş oluyor.

Eniyiklima.com adresi üzerinden Alyatek kalitesini tercih ederek bütün Fujitsu salon tipi klima modellerine en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Klimayı kullanmak istediğiniz ortamda hangi kapasitede klima kullanmanız gerektiği hakkında fikir almak için ise Alyatek müşteri destek merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

10.05.2016
1.829
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?