trende

FujTherma VRF Klima Sistemleri

FujTherma VRF Klima Sistemleri

Büyük iş yerlerinde, otellerde, plazalarda, otellerde ve daha birçok kullanım alanı geniş olan yerlerde tercih edilen FujTherma VRF klima sistemleri, verimliliği ve teknolojik yapısı ile kullanım alanlarındaki ihtiyacı fazlasıyla karşılamaktadır.

 

Tek bir dış üniteye bağlı birden çok iç ünitenin bulunduğu ve ayrı yaşam alanlarına havalandırma uygulamasını sağlıklı bir şekilde ileten bir klima sistemidir. İç ünitelerin birbirinden bağımsız çalışarak ısıtma veya soğutma gerçekleştirdiği harika bir çalışma sistemine sahiptir. Yüksek COP değeri, düşük ses seviyesi, 180kW değerlerine kadar çıkan geniş kapasite seçeneği, kompakt dış ünite tasarımı, boru sistemindeki esnekliği ve sağladığı enerji tasarrufu ile FujTherma VRF klima sistemleri oldukça kullanışlıdır. Gerekli olan soğutucu akışkan doğru zaman ve doğru fazda yaşam alanlarına aktarılırken ısıtma veya soğutma kullanımı gerçekleştirmektedir. VRF klima sistemleri diğer sistemlerden farklı olarak, 8-40 HP kapasitelerde maksimum 5 dış ünite ve 40 iç ünitenin bağlanabilmesi ile ön plana çıkan bir sistemdir. Bu sebeple, gelişmiş kontrol mekanizmalarının da sunduğu katkıyla doğru hava uygulamasının aktarımını sorunsuzca sağlamaktadır. FujTherma markasının VRF klima sistemlerinde 5 çeşidi bulunmaktadır: Mini VRF sistemler(DC inverter VRF), iç üniteler kanal tipi (DC inverter iç üniteler), dış ünite kombinasyonları (heat recovery inverter), iç üniteler kanal tipi (heat recovery iç üniteler), ve digital scroll.

 

Kullanım ve görünüş açısından avantaj sağlamanın yanında, verimli çalışmasıyla FujTherma VRF klima sistemleri tüm alandaki çalışmalarını başarıyla gerçekleştirmektedir.

13.04.2016
1.465
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?