trende

Midea VRF

Midea VRF

Full DC İnverter Klima

Yüksek verimlilik ve düşük enerji sarfiyatı, dış ünitede bulunan DC Inverter kompresör ve DC fan motoru ile sağlanmaktadır. Inverter sistemler enerji tasarrufunu, sürekli operasyon olarak aynı kapasitede daha düşük enerji sarfiyatı olarak sunar.

Yüksek verimli DC Inverter Kompresör

Yüksek verimlilik ve düşük enerji sarfiyatı, dış ünitede bulunan DC Inverter kompresör ve DC fan motoru ile sağlanmaktadır. Inverter sistemler enerji tasarrufunu, sürekli operasyon olarak aynı kapasitede daha düşük enerji sarfiyatı olarak sunar. Bu avantajlar, oda sıcaklıklarının korunması yanında, enerji tüketiminin düşürülmesi ile çevreyi de korumamızı sağlar.

Üçlü mıknatıslar, yüksek tork ve verimlilik sunar ve ses düzeyinde %70’e varan azalma sağlar.

midea-vrf-001

Düşük Ses Seviyeli DC Fan Motor
Panasonic DC Fan Motor
• Geniş fan hızı ayarlama
• Düşük ses seviyesi
• Düşük yük tüketimi

midea-vrf-002

Yüksek Performans Isı Eşanjörü
Özel Hidrofilik Mavi Kanatlı Serpantin
Özel hidrofilik mavi kanatlı serpantin ile batarya dayanıklılığı geliştirir. Bu özel kaplama, havaya, suya ve diğer korosif materyallere kar şı koruma sunar. Mavi Kanatlı Serpantin, korozyona karşı üç kat fazla dayanıklılığa sahiptir. Bu özel kaplama, yıllar boyu sürecek gü venilir konforu garanti eder.
Geliştirilmiş Ses Düşürücü Dizayn
Optimum dizayn edilmiş fan yapısı ve ses azaltıcı olarak dizayn edilmiş hava atış grilleri ile debi artırılmış ve ses düzeyi düşürülmüştür.

midea-vrf-003

Uygulama Esnekliği-Geniş İç Ünite Çeşitliliği
Midea Mini VRF Sistemler, akıllı kontrol sistemleri sayesinde s ize maksimum esneklikte bağımsız zon kontrol imanı verir. Mini VRF’nin avantajı, bir dış ünite ile 7 iç ünit eyi destekleyebilmesidir. Daha az dış ünite ile, bahçenizde daha fazla kullanılabilir alan imkanı sunar.
• 12 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 6 adet iç ünite bağlanabilir.
• 14 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 6 adet iç ünite bağlanabilir.
• 16 kW kapasiteli dış üniteye maksimum 7 adet iç ünite bağlanabilir.
21.01.2016
2.020
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?