trende

Edirne Fluo Klima

Edirne Fluo Klima

Edirne Fluo klima

Edirne Fluo klima , ekonomik bütçeli projelere imkân veren bir hizmet stratejisine sahiptir. Geniş ürün yelpazesi ve alternatif montaj olanakları, farklı kullanıcılara hitap ediyor. Farklı kombinasyonlarla binaların yüzey dokusuna ve tesisat olanağına en optimize kurgu yaratılıyor. Böylece hem iş gücünden hem de yatırım maliyetinden kazanç sağlanmış oluyor.

Fluo dikkat çeken ürün ve seriler nelerdir?

Fluo klimalarda en ileri teknolojik üretim alanı, hafif ticarî ve VRF kurgusunda karşımıza çıkıyor. Özellikle bu çoklu sistemlerde, iç ve dış ünite kombinasyonu oldukça önemli.

Geniş mekânlarda borulama mesafesi limitleri ve dış ünite kapasitesi açısından yetkin bir ürün konsepti mevcut. Bunların yanı sıra, evsel çözümlerde de önde gelen bir firma olduğu söylenebilir. Duvar tipi klimalarla inverter teknolojisini sentezleyen Fluo klima , daha pratik ve ekonomik çözümler vâdediyor.

Fluo inverter klima serisi nedir?

İnverter teknolojisi, geleneksel ünitelere kıyasla çok gelişmiş bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır. Daha düşük enerji tüketimiyle tercih edilen bu ürün grubu, ortamda da daha dengeli bir iklimlendirme programı hayata geçirir.

Isı transferinde geniş bir çalışma aralığı ve kapasite referans aralığı yaratılmaktadır. Böylece iklimsel ve yapısal değişkenlere daha kararlı bir cevap verilmiş oluyor. Fluo klima yetkili servisi  ;ev tipi klima, VRF ve multi split ünitelerde inverter teknolojisi dikkat çekmektedir.

Edirne Fluo klima enerji tüketim prensibi nasıldır?

Fluo, klima sektöründe A+++ enerji verimlilik etiketiyle lider firmalardan biri. Yüksek yüklerde bile enerji sarfiyatını minimize edebilen bir ürün kategorisine sahip. Böylece en geniş ve kompleks binalarda bile daha düşük bir işletme maliyeti elde edilmektedir.

Edirne Fluo Klima Sistemleri

Edirne Fluo klima sistemleri, bütçesel kazanımlara ek olarak çevresel koşullara da en verimli etkiyi gerçekleştirirler. Akışkan gaz kontrolünde gösterdiği performansı, hava işleme ve atık hava filtreleme operasyonunda da gerçekleştiriyor.

Atmosfere pozitif bir katılım sağlayan gaz kullanımı ile, ekolojik sistem faydaları açısından da tercih edilen bir ürün portföyünden bahsedilebilir.

Edirne Fluo klimalarda en belirgin özellikler nelerdir?

Çeşitli seri üretimlere sahip markanın, tüm klima sistemlerinde ortak payda; enerji verimliliği yüksek donanımdır. Bu sayede ısınma ve serinleme gereksinimlerine harcanan maliyet büyük oranda düşürülmüş olur.

Buna ek olarak; uzaktan kumanda ve Wifi klima ayarları ile  uyumlu sistem kontrol mekanizmaları da dikkat çekicidir. İyonizer filtrelerle ortamdaki kötü kokuları yok eden bir hava alışverişi sağlanır. Isı koruma programıyla çok daha konforlu alanlar yaratılır.

Edirne Fluo Klima Bayii

Edirne Fluo klima bayii, teknolojiyle yapıların buluşmasında gerekli teknik hizmeti sunan kurumlardır. İş yerleriniz ve konutlarınızda en ideal iklimleme projelerini hayata geçirebilirsiniz. Bunun için Fluo klima yetkili bayilerinden teklif talep etmeniz yeterli.

Fluo, çok geniş bir coğrafyada hızlı ve güvenilir bir bayi hizmet sunuyor. Detaylı keşif programları sonucunda, bütçenize uygun en yüksek performanslı kurguyu hayata geçiriyor. Vrf klima teklif talepleriniz için arayabilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ‘ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! AUX Klima sistemleri 3yıl garantilidir.

20.06.2019
2.496
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?