trende

AGYG12L 12000 Btu SEZONSAL VERİMLİ DÖŞEME TİPİ İÇ ÜNİTE

AGYG12L 12000 Btu SEZONSAL VERİMLİ DÖŞEME TİPİ İÇ ÜNİTE

Klima sektöründe gelişmeleri ile adından sıkça bahsettiren Fujitsu, klima sistemlerinde yaptığı yenilikler sayesinde müşteriler tarafından en çok tercih edilen markalar arasında yerini alıyor. Birçok klima  sisteminde uzmanlaşan Fujitsu, bu alanda kullanıcılarına büyük bir ürün yelpazesi sunuyor.

Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte ev ve iş yerlerine klima arayışına giren kullanıcılar yüksek kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sunan firmalara yöneliyor. Duvar tipi klimaların görünümünden hoşlanmayan kullanıcılar da alternatif klima sistemlerine yöneliyor. Döşeme tipi klima modeli bu konuda müşteriler tarafından en çok tercih edilen klima modellerinden birisi. Fujitsu’nun AGYG12L 12000 Btu SEZONSAL VERİMLİ DÖŞEME TİPİ İÇ ÜNİTE modeli 12.000 Btu’luk yüksek kapasitesi sayesinde kullanıcılara istedikleri performansı sunarken modern görünüşü ile ortama uyum sağlıyor. 24 saat zamanlayıcı modu sayesinde klimanın çalışacağı saat aralıklarını önceden belirleyerek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu özellik sayesinde elektrik kesintisi gibi durumlarda da sorun giderilikten sonra klima çalışmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bu kadar yan özelliği barındıran bu döşeme tipi klima modeli bu özelliklerinin yanı sıra dengi klima modellerine göre daha fazla enerji tasarrufu yaparak bütçenize de katkı sağlıyor.

Tamamen Alyatek güvencesi ile hazırlanmış eniyiklima.com adresi üzerinden Fujitsu markalı bütün klima sistemlerini bir arada görüntüleyerek bu ürünler arasında fiyat ve kapasite karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu sayede kendinize en uygun klima modelini zaman kaybetmeden belirleyebilirsiniz

16.05.2016
2.713
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?