trende

inverter Klima fiyat

inverter Klima fiyat

inverter Klima fiyat

inverter Klima fiyat ‘ları ;Ortamın ısısını soğutarak yada ısıtarak istenilen derecede tutmaya yarayan elektrikli aletlere klima diyebiliriz. İnverter kelimesi çevirici düzenleyici  anlamına gelmektedir. Burada çevrilen şey elektrik akımıdır. İnverter klimada bulunan kompresörler rolentide çalışırken şebeke akımıyla değil, doğru akımla çalışırlar.

Bu sayede klima ısıtma veya soğutma yapmıyorken büyük enerji tasarrufları sağlanır. Klima kompresörleri ortam sıcaklığı değiştiğinde gücünü arttırır veya azaltır.inverter olmayan klimaların hava üfleme kapasitesi sabittir. Bu sebeple çalıştıkları sırada ortama sürekli aynı miktarda hava verirler.

inverter Klima fiyatları

Ortam sıcaklığı belli değere geldiğinde kapanan normal klimalar, bir süre sonra tekrar çalışarak devam ederler. İnventer klimalar ise ortam ısısını algılayarak, sürekli gerektiği kadar hava verirler.

İnverter klimalar ortam istenilen sıcaklığa ulaştığında kendini düşük güç moduna alır. Bu aşamada sadece odanın ısısını aynı değerde tutmaya çalışır. inverter Klima fiyatlarıda bu özellik uzun vadede güç tasarrufu sağlarken, size diğer klimaların veremediği konforu da verir. Bu konfor ısı sabitleme özelliğiyle; diğer klimalar gibi sürekli değişen bir ortam sıcaklığına maruz kalmamanız dan kaynaklanır.

İnverter Klimanın Öne Çıkan Özellikleri

-Ortam sıcaklığı ile uyumlu çalıştıkları için enerji tasarrufu yaparlar,
-İstediğiniz ortamın sıcaklığı sürekli belirlediğiniz değerde kalır,
-Stabil çalışmaları nedeniyle daha uzun ömürlüdürler,
-Güvenlik riskleri diğer klimalara göre daha azdır.

-Uzun süre klima kullanımına ihtiyaç duyulan alanlar,
-Hava şartlarının değişken olduğu bölgeler,
-Güvenlik ve ekonominin arandığı yerler.

En ucuz İnventer Klima

inverter klima fiyatları diğer klima türlerinden daha pahalıdır. Bunun sebebi ürünün, güç tasarrufu yapacak şekilde tasarlanmasıdır. Bu tür bir klima alırken klimanın gün içinde çalışma süresinin fazla olduğu mekanlar için almak daha mantıklıdır. Bunun nedeni inverter klimaların diğer klimalardan farkının düşük güç modunda ortaya çıkmasıdır. Sürekli kullanılan bir  fluo klima, fiyat farkını zamanla elektrik tasarrufundan çıkaracaktır.

Bazı inverter klima örnekleri ve fiyatları şöyledir;

Baymak Elegant Plus 12 A++ 12000Btu inverter Klima fiyat : A++ sınıfıyla yüksek enerji tasarrufu sağlayan bu cihaz, ücretsiz montaj hizmetiyle sunuluyor.

Satış Fiyatı: 3.799,00 TL

En uygun inverterKlima fiyatları

Mitsubishi SRK35ZMP-S 12.000 btu Inverter Split Klima: Bu model 11,942 btu soğutma, 13,648 btu ısıtma kapasitesine sahip bir Mitsubishi ürünü. A+ tasarruf sınıfında bulunması da ayrı bir tercih sebebi olarak görünüyor.

Satış Fiyatı: 4.505,00 TL

Airfel AS18-0942/SINV inverter Klima fiyat : Bir başka klima üreticisi Airfel’in ürettiği bu ürün A enerji sınıfıyla hizmet sunuyor.

Satış Fiyatı: 4.349,90 TL

Baymak Elegant Plus 18 A++ 18000Btu İnverter Klima: Baymak storeun bir başka ürünü olan bu model, 18000 btu gücüyle istenilen hizmeti size sunma garantisi veriyor.

Satış Fiyatı: 4.629,00 TL

inverter Klima bayi

SAMSUNG AR12HSSFCWK AR9000 İnverter Klima: Birçok farklı alanda çalışan Samsung markasının ürünü olan bu model, wifi iletişim desteğiyle dikkat çekiyor. Bunun yanında A++ sınıfı ve 12000 btu gücüyle hem tasarruf hem de performans beklentilerini karşılıyor.

Satış Fiyatı: 3.599,00 TL

İndesit K2 I092 EU I A+ Eco İnverter 9000 Btu Klima: Bu model ise biraz daha ekonomik ürün arayan kullanıcılara hitap ediyor. A+ enerji sınıfı da, fiyatının yanında dikkat çekiyor.

Satış Fiyatı: 3.479,00 TL

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.Fluo vrf sistemleri 5 yıl garanti sunuyor.

30.03.2019
1.632
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?