trende

Mağaza Havalandırma Sistemleri

Mağaza Havalandırma Sistemleri

Mağaza Havalandırma Sistemleri

Mağaza Havalandırma sistemleri ; Mağazalar kapalı mekanlardır ve insan yoğunluğunun çok fazla olduğu alanlardır. Bu alanlarda müşteriler alışveriş yaparken rahat bir şekilde olmak isterler. Bunu sağlamak için de mağazanın havasının, sıcaklığının ve nem oranının çok iyi dengelenmesi gerekmektedir.

Mağazalarda bu şartları sağlamanın en basit yolu uzman bir firma tarafından mağaza havalandırma sistemi yapılmasıdır. Bunu sağlamak için de firmamız hizmetlerine devam etmektedir. Mağaza ve benzeri tüm alanlarınızın hem havalandırma sistemini , hem de diğer iklimlendirme ihtiyaçlarını firma olarak en iyi şekilde karşılıyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mağaza Havalandırma Sistemleri fiyat

Kapalı mekanların havasının temiz olması gerekmektedir. Bunu sağlamak için de havanın sürekli olarak temizleniyor olması şarttır. Mekanların havasının temizlenmesi için eski klasik tüm yöntemleri unutabilirsiniz. Cam ve benzeri alanların açılması, aspiratör, pervane ya da buna benzer yöntemler son derece sağlıksız olan yöntemlerdir.

Tüm bunların yerine mağaza havalandırma sistemi ile mekanlarınızın havasını otomatik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bu yöntemle en iyi hava konforunu elde etme şansınız bulunmaktadır. Hava, nem ve oksijen dengesini bu yöntemle en iyi şekilde sağlayabiliyor olacaksınız. Mağazalarınızın içerisine toz ve sinek girmeden havasının temizlenmesi bu yöntemle çok basittir.

Mağaza Havalandırma Sistemleri nasıl yapılır

Gerek mağaza çalışanlarının, gerekse de mağaza müşterilerinin konforlu bir ortamda bulunmasını sağlamak sizin elinizdedir. Mağaza havalandırma sistemi ile hem çalışanlarınız, hem de sizi tercih eden müşterileriniz temiz hava solumuş olacaktır.

Mağaza ve benzeri kapalı mekanlarının havasının temiz olması sağlık açısından da çok önemlidir. Özellikle insanların yoğun olarak bulunduğu bu tür mekanlarda hava çok hızlı bir şekilde kirlenmektedir. Kirlenen havanın sürekli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Bu noktada da  havalandırma sistemi havayı otomatik olarak temizlemektedir.

Mağaza Havalandırma Sistemlerini yapan firmalar

Bu sistemleri satın almadan önce mağazanızın büyüklüğüne göre uygun kapasite seçiminin yapılması şarttır. Bunu sağlamak için de firmamız yerinde keşif hizmeti sunmaktadır. Uzman ekiplerimiz tarafından sağlanan yerinde keşif hizmetimiz sayesinde mağazanızın havalandırma ihtiyaçları belirlenmektedir.

Uygun kapasite seçimi ve diğer projelendirme çalışmaları bu süreçte tespit edilmektedir. Bunun sonrasında ise projeye uygun bir şekilde imalat yapılmaktadır. İmalat aşamasında kaliteli malzeme ve işçilik çok önemlidir. İmalatı yapılan mağaza havalandırma sistemi yine firmamızın uzman ekipleri tarafından monte edilmektedir.

En iyi şekilde yapılan  havalandırma sistemi montajı ile birlikte gerekli olan test ve kontroller de sağlanmaktadır.Gerekli olan test ve kontrollerin yapılmasıyla birlikte ürünün kullanımı tarafınıza sunulmuş olacaktır.

Mağaza  Havalandırma Sistemleri Kurulumu

Bu aşamadan sonra mağaza havalandırma sistemleri en iyi hava konforunu sizlere sunmuş olacaktır. Mağazanızın temiz olması ve 7/24 en iyi hava şartlarını sunması bu sistemler sayesinde mümkün olmaktadır. Firma olarak yerinde keşif, projelendirme, imalat, montaj gibi hizmetleri sizlere en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Bunun yanında satış sonrası hizmetler kapsamında her türlü bakım ve onarım hizmetlerini de yine firma olarak uygun fiyat avantajları ile sağlıyoruz. Ekonomik fiyat ve avantajlı ödeme kolaylıkları ile bütçenizi de düşünüyoruz. Mağaza içerisindeki kötü havayı temizleyerek sizlere en temiz havayı sunan bu sistemlerimiz yatırım ve bakım maliyetleri açısından da oldukça avantajlıdır.

Mağaza Vrf Klima ve Havalandırma sistemleri

Mağazanızın temiz ve ferah olması müşterilerinizin alışveriş zamanlarında daha çok keyif almasına yardımcı olacak ve bu sayede ticari hedeflerinize kısa sürede ulaşmış olacaksınız.

Mağaza havalandırma sistemleri takılmadan önce mağazanızın metrekaresi, mağaza içerisinde bulunabilecek azami insan sayısı, çalışan makineler ve mağazada bulunan diğer eşyalar mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu şekilde yapılan mağaza havalandırma sistemleri en iyi sonucu vermiş olacaktır.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ‘ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! vrf sistemi 3yıl garantilidir.

24.05.2019
3.508
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?