trende

Diyarbakır Fluo Klima

Diyarbakır Fluo Klima

Diyarbakır Fluo klima

Diyarbakır Fluo klima , A+++ enerji verimliliği, Avrupa standartlarında Ecodesigne kriterleri ve otomatik programlarla ön plana çıkmaktadır. İnverter sistem üretimine ağırlık veren marka, yıllık tüketimde cep yakmayan bir faturalandırma vâdediyor.

Markanın ürün deryasından her bütçeye ve yapı tipine uygun bir tasarım gerçekleştirmek mümkün.

Fluo klima ile diğer markalar arasındaki farklar nelerdir?

Bugün klima üretiminde çeşitli markaların üst düzey faaliyet sergiledikleri görülmektedir. Önder markalar, ürün yelpazesindeki çeşitlilikle ve dayanıklı sistemlerle dikkat çekmektedir.

Diyarbakır Fluo klima sistemleri de benzerlerinden ayıran bazı özellikler mevcut. Bunları birkaç başlıkta açıklamak gerekirse;

• Kişiye özel bir bütçe planlaması yaratan marka, ince hesaplamalarla en tatmin edici projeyi gerçekleştirir.
• Tüm klima modellerinde yüksek COP ve EER değerleri ile piyasanın üstünde bir verim/performans grafiğine sahiptir.
• Ürün kategorisi oldukça geniştir.
• Farklı iklim tiplerinde iklimlendirme gereksinimi karşılanabilir.
• Kurulum ve servis desteğinde çok hızlı bir etkileşim alanına sahiptir.
• Üretim programlarında farklı ihtiyaçlara cevap verilmektedir;

1. Ev tipi klimalar
2. Isı pompası
3. Nem alma cihazları
4. Kaset tipi klimalar
5. Duvar tipi klimalar
6. Salon tipi klimalar
7. Yer-Tavan tipi klimalar
8. Kanal tipi klimalar
9. Multi klimalar
10. VRF sistemler
11. Chiller üniteleri

Diyarbakır Fluo Klima Fiyatları

Diyarbakır Fluo klima fiyatları, tercih edilen seri ve modele göre değişmektedir. Firmanın fiyat politikasında ekonomik çözümler ve bütçesel bir yaklaşım söz konusu. Sistemin niteliği bu sürece en büyük etkiyi sağlamaktadır.

VRF klima sistemler hitap ettikleri alan genişliğine göre daha yüksek bir yatırım maliyetine ihtiyaç duyarlar. Bunun yanı sıra kullanımda çok yüksek bir avantaj sağlarlar. Evsel çözümlerde ise yatırım maliyeti çok daha makul seyretmektedir. Ayrıca markanın kampanya ürünlerine de göz atarak daha düşük bütçeli bir proje sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Fluo Klima Sistemi

Fluo klima fiyatları ve maliyeti hesaplanırken, kullanılacak alanla doğrudan ilişkili etkenlerin de saptanması gerekiyor. Firmanın hizmet kapsamında en ideal ve ergonomik projenin sağlanması öncelikli şiar.

Buna göre müşteri bütçe sınırları dikkate alınarak, en kârlı yatırım sağlanacaktır. Fluo klima teklif hizmetiyle gerekli bütçe planlamasını sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Fluo klima sistemi, endüstriyel ve konut tipi üretimlerle müşterilere spesiyal bir opsiyonellik sunmaktadır. Ekip çalışmasında deneyimli ve güvenilir bir kurulum sağlayan firma, yaratıcılıkta zirveyi hedef alıyor. Bu şiarla, her geçen gün yeni kabiliyetlerle donatılmış seriler meydana getiriyor. İç mekânlarda daha yaşanabilir ve iş gücü veriminde arttırılabilir bir yol haritası gütmektedir.

Diyarbakır vrf klima sistemleri

Yumuşak geçişli fan kanatları, güçlü DC inverter motor ve çeşitli profil tasarımlarıyla memnuniyet yaratıyor. Fluo diyarbakır vrf klima sistemleriyle dinamik ve nitelikli ortamlar yaratabilirsiniz.

Fluo klimaların, klinik testlerle ortamdaki tüm bakteri varlığını yok ettiği ispatlanmıştır. Firma tüm HVAC programlarında; insan sağlığı ve ekolojik sistem üzerinde pozitif bir etkileşim sağlar. Kimyevî üretim yapılan mekânlarda da markanın havalandırma ve klima santralleri büyük bir fayda sağlamaktadır. Ozon tabakasına dost akışkan gaz kullanımı yine sayılabilecek kazanımlar arasında.

Fluo klima bayiilerinden tam teşekküllü bir hizmet sağlayabilir ve teklif hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Diyarbakır Fluo klima yetkili bayi

Klima alırken yüksek hız, kapasite gibi özellikler kadar, klimanın tasarımı da önemlidir. Evde veya iş yerinde  kullanıma uygundur.

Bu yüzden fluo  klimalar, tüm modellerde temizlenmesi  kolay  dış yüzey tasarımıyla tercih sebebi oluyor. Her türlü iç mekâna kullanılabilir renk seçimleri ile beğeninize sunulmuştur. İç ünite rengi beyaz olarak kullanılmıştır. İç ünite genişliği düşürülmüş, böylelikle az yer kaplayıp kolay kurulum yapılabilmesi sağlanmıştır.

Yeni tasarımı ve  dış ünite kombinasyonuyla, yüksek seviyede enerji verimliliği sağlanmıştır. Tüm cihazlarımız A, A+ ve A++ enerji verimlilik sınıfındadır.

Standart olarak  kablosuz uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir.İstenmesi durumunda kablolu kumanda da montajı yapılabilir. Fluo klimalar son teknolji kullanılarak yüksek kapasitesi ve yüksek hızıyla rahat ve kolay kullanım sağlayıp enerji ve zaman tasarrufu yapar.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ‘ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır! vrf sistemi 3yıl garantilidir.

01.06.2019
3.195
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?