trende

Ucuz Duvar Tipi Klima

Ucuz Duvar Tipi Klima

Ucuz Duvar Tipi Klima

Ucuz Duvar Tipi Klima , Bu klima 5100 Watt gücünde soğutma enerjisi bulunmaktadır. Soğutma kapasitesi (BTU/s): 18.000 gücündedir. Klimanın iç ünitesindeki ses seviyesi 48 dB dir.  Klimanın nem alma özelliği bulunmaktadır. Isıtma fonksiyonu, 3 farklı fan hızı kademesi mevcuttur. Klimanın uzaktan kumanda fonksiyonu bulunmaktadır. Gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme sistemine sahiptir. Çift taraflı drenaj bant özelliğine sahiptir.

4 farklı yöne otomatik havalandırma yönlendirme sistemi sayesinde çok hassas sıcaklık değişimlerini dahil 0.5 dereceye kadar hissederek hareket etmektedir. Klimanın iç ünitesinin tozlanma ve kokudan arındırmak, kullanıcılar tarafından rahatlıkla yapılabilir.

Aux ucuz duvar tipi klima

Defrost özelliğine sahiptir. BAYMAK Elegant Plus 18 A++ Enerji Sınıfı Inverter tipi klima modelinin sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır. Klima iç ünitesinin kokudan arındırma özelliği sayesinde oldukça kullanıcılara yarar sağlamaktadır. Kolay bir tasarım ve kısa yol tuşları sayesinde ECO Mod. enerji tasarrufu bulunmaktadır.

Bu ürün ucuz duvar tipi klima türünde inverter cinsi bir modeldir. Nem alma fonksiyonu bulunan klimanın 3 fan hızı kademesine sahiptir. Duvar tipi klimanın iç ünite ses seviyesi 60 dB dir. Soğutucu gaz R410A olarak kullanılmaktadır. Çift taraflı drenaj bağlantısı bulunmaktadır Uzaktan kumanda özelliği bulunan klimanın ayrıca soğutma gücü 6500 watt dır.

Buz çözme özelliği bulunan klimanın tozlanma ve kokudan arındırma olanağı bulunmaktadır. BAYMAK Elegant Plus 24000 BTU A++ Akıllı temizleme fonksiyonuna sahip olması kullanıcı açısından tercih sebebidir. Ürün ağırlığı 16 kg dır. Enerji verimlilik sınıflandırması A++ dır. Bu türde klima 24.000 BTU/h dır. Oda boyutları 65 metrekare üstündeki alanlar için geçerlidir.

Ucuz duvar tipi klima fiyatları

Bu tipte klima türü duvar tipi klima örnekleri arasında gösterilebilir. Hava soğutmalı özelliği sayesinde oldukça kullanışlı tiptir. 3500 watt gücünde soğutma seviyesinde çalışmaktadır. Soğutma kapasitesi gücü 11942 BTU/h gücünde ve ısıtma kapasitesi gücü 12000 BTU/h gücündedir. İç ünitede ses seviye ölçümleri yaklaşık 53 dB ve dış ünite ses seviyesi dB ölçümleri de 60 dB çıkmaktadır.

Nem alma özelliği ve inverter tipinde olması kullanıcılar tarafından tercih sebepleri arasında gösterilmektedir. 3 fan hız kademesi ve filtre sistemleri gümüş iyon, aktif karbon filtreleme sistemleri sayesinde BAYMAK Elegant Plus A++ 12000 Btu/h Yeni Nesil Inverter Klima çok hassas sıcaklık değişimlerinde verdiği tepkimeler de oldukça önemlidir. Sessiz çalışma özelliği ve ortam sıcaklığını iyi okuyabilen bir yapısı olması da ayrı bir kullanışlılık katmıştır.

En uygun Duvar Tipi Klimalar

Bir klimadan aradığınız her şeyden fazlasını bulma imkânınız vardır.

Hızlı ısıtma sistemi ile 30 C ayarında 60 dakika boyunca yüksek fan hızında çalışır. Odanın her tarafını kusursuz bir şekilde ısıtır. İç ve dış ortamları kapasitesinin imkânlarında ısıtır. Hızlı soğutma seçeneği ile evinizin ya da iş yerinizin kısa sürede verimli bir şekilde soğumasına sağlayarak tasarruf etmenize yardımcı olur.

Geliştirilen uyku modu ayarı ile uyku esnasında düşen vücut sıcaklığını dengeler. Uyku modu ile her 30 dakikada sonrasında 1 derece, 60 dakikadan sonra ise 2 derece artma sağlar. Bu konforda rahat şekilde uyuyabilirsiniz. Birçok özellikleri ile yaz ve kış aylarında istenilen sıcaklık ayarında kullanabilirsiniz.

Ucuz duvar tipi klima  ‘yı Nereden alabilirim

Bu ürün modeli duvar tipi mono split klima türündedir. Inverter türünde olan klimanın soğutma gücü 3200 watt dır. Nem alma kapasitesi hakkında yapılan ölçümde 2.31/d olarak hesaplanmıştır. İç ünite ses seviyesi 49 dB olarak hesaplanırken dış ünite ses seviyesi de 50 dB dir. Ucuz Duvar Tipi Klima Uzaktan kumanda özelliği bulunan klimanın ısı ayarı termostat yoluyla yapılmaktadır.

Ucuz Duvar Tipi Klima markası

BOSCH B1ZMI22603 inverter tipi klimanın donmalara karşı koruyucu ısıtma sistemi ve uyku modu bulunmaktadır. Soğutma şekli ısı pompası ile sağlamaktadır.  Klima boyutları 1045 mm genişliğinde, yüksekliği 315 mm ve derinlik 235 mm dir. Klima ağırlığı 13 kg dır. A+ sınıfında enerji tasarruf sınıfında bulunmaktadır.

En ucuz duvar tipi klima daikin tuzla

Daikin inverter klima fiyatları ve  teknolojileri sayesinde düşük enerji kullanımı ile yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar. Daikin İnverter sizi üstün konfor, dengeli soğutma ve enerji tasarrufu rahatlığı sağlar. A++ enerji sınıfına ait klimalar her mevsim için gerekli ısı performansını üst seviye de sergiler.

Son derece şık ve modern tasarımlara sahiptir. Yaşam alanlarınıza mükemmel uyumluluk sağlar. Sessiz çalışma özelliği sayesinde sizi rahatsız edici gürültülerden korur. Çalışma sesi neredeyse duyulmaz. Ucuz Duvar Tipi Klima Uyurken çalışma modunda ise sizi asla rahatsız etmez.

Tuzla Klimacı

Akıllı sensörü sayesinde ortamda birinin bulunup bulunmadığını gözlemler. Eğer oda boş ise kendini ekonomi moduna alır, odaya biri girdiğinde yeniden normal modunda çalışmaya başlar. Bu sayede tasarruf artar.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır.Fluo vrf sistemleri 5 yıl garanti sunuyor.

23.04.2019
2.018
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?