trende

Sakarya Vrf Klima

Sakarya Vrf Klima

Sakarya VRF klima

Sakarya VRF klima, kullanım alanı en geniş ürün gurubudur. Bu sistemler, oldukça sofistike bir üretimle piyasaya sürülmektedir. Geleneksel klima sistemlerinin gelişmiş bir versiyonu olmaktan çok, farklı ve üstün kabiliyetli yepyeni bir kategori olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

VRF tasarım, üretim ve projelendirmede çeşitli markalar faaliyet sergiler. Bunlardan bazıları daha etkili ve nitelikli modellerle küresel bazda rağbet görmektedir. Özetle;

1. Fluo VRF
2. AUX VRF
3. Fujitherma VRF
4. Fujitsu VRF
5. Midea VRF
6. Panasonic VRF
7. Mitsubisihi VRF
8. Daikin VRF
9. LG VRF

VRF Klima nedir?

Bu komplike mekanizmalar, özel bir kurgu ile kullanıma hazır hâle getirilir. VRF’i tanımlayan en belirgin özellik ise, soğutucu akışkan hızının ortama göre belirlenebilmesi. Sakarya VRF klima , limit kapasitelerinden çok daha düşük hızda ısı aktarımı sağlayabilir.

Böylece binalarda gereken ısı aktarımı, en geçerli seviyede sağlanmış olacaktır. VRF’in diğer bir avantajı ise, her bir oda ve ofis bölmesi için ayrı bir iç ünite kullanımına olanak tanıması. Ayrıca bu iç üniteler, tamamen bireysel bir yönlendirme ile çalışmaktadır. Odalarda, uzaktan kumanda ile sisteme gönderilen tüm tercihler, merkezî bir WİFİ ağı üzerinden de dikte edilebilir.

Sakarya VRF klima  montajı nasıl yapılır?

VRF klimaların iç ve dış üniteleri, oldukça minimal tasarımlarla hayata geçirilmektedir. Böylece görsel karmaşıklık yaratan sistemler tamamen saf dışı bırakılmış olur. Bir diğer avantaj ise, tek dış ünite binaların dış cephelerinde kalabalık bir görünüm yaratılmamış olur.

Bugün önder markaların VRF programında oldukça yüksek borulama limitleri dikkat çekiyor. Güçlü DC İnverter motor sayesinde, en uzak hava işlemcide bile üst düzey bir verim sağlanıyor. İç ünite montajında da farklı seçenekler mevcut. İster dikey ister yatay duvar montajı, ortamın kullanım amacına göre belirlenebilir. Düşük kotta duvar adaptasyonu ve gizli tavan konsepti de VRF iç ünite olanaklarından bazıları.

Sakarya VRF Klima Sistemleri

Sakarya VRF klima sistemleri, pratik kurulum ve kolay kullanım ile modern bir kullanıcı deneyimi sunar. Her bir yapı tipolojisi için, değişen teknik donanımla üretilirler. Bu aynı zamanda proje sürecini de oldukça önemli hâle getiriyor.

VRF kullanıcı adayları, kullanacakları alan için ön analiz programlarına başvurarak en verimli sonuca ulaşabilirler.

VRF fiyatları ne kadar?

VRF klima  sistemlerde değişen bir fiyat grafiğinden bahsedilebilir. Burada marka ve model gibi seçeneklere ek olarak, sistemlerin genel özellikleri ve ısı aktarım kapasiteleri de oldukça etkili. Günümüzde çok sayıda bina inşaatında ve kullanımda olan yapılarda VRF ön tercihlerden biri. Artan taleple birlikte, üretim yoğunluğu ve yaygınlığı da yükseliş gösteriyor.

Bu sayede daha uygun fiyatlarla Sakarya VRF klima sahibi olmak da mümkün hâle geliyor. VRF kurulum ve satın alım fiyatları, tek-tip sistemler nazaran daha yüksek seyreder. İnverter teknolojisi ile kullanımda büyük ekonomik avantajlar sağlanır. Nitelikli bir firmadan alacağınız proje teklif hizmetleriyle bütçenize en uygun VRF klima  kullanımını gerçekleştirebilirsiniz.

Sakarya VRF Klima Servisi

Sakarya VRF klima servisi, çeşitli il ve bölgelerde yaygın bir hizmet alanı sunar. Özellikle geniş kitlelere hitap eden markaların VRF servis dağılımı çok daha geniş bir coğrafyaya yayılmıştır.

Marka tercihi yaparken, ön bütçe hesaplamalarından daha önemli olan unsur, markanın servis ve bayilik hizmetlerinde yeterlilik seviyesi olmalıdır. Bu profil, uzun yıllar sorunsuz cihaz kullanımları açısından oldukça önem teşkil etmektedir. Spiro hava kanalı nedir makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu yazının tüm hakları alyatek.com.tr ’ye aittir. İzinsiz kullanılması ve çoğaltılması yasaktır!Fluo vrf sistemleri 5 yıl garantilidir.

02.03.2019
1.916
Whatsapp
Ali Yavuz
Ali Yavuz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?